Kancelaria prawna z biurami w Gdańsku, Gdyni i Warszawie

26
Mar

Jakie są minusy, a także plusy upadłości konsumenckiej? Nie będzie pomyłką, jeśli założymy że nic co dobre nie dzieje się bez kosztów ubocznych. Podobnie jest z zaletami i wadami upadłości konsumenckiej. Są zarówno jedne, jak i drugie. Należy jednak rozważyć w jakich plusy upadłości konsumenckiej przeważają nad jej minusami. Zanim o tych przyjemnych sprawach przyjrzyjmy się tym, które mieszczą się w kategorii wad. 

Read More
18
Paź

Upadłość osoby fizycznej uległa pewnym modyfikacjom po zmianach w prawie upadłościowym z dnia 24 marca 2021 r. Popularna upadłość konsumencka już od dłuższego czasu stanowi podstawowe narzędzie dla wielu dłużników, którzy nie radzą sobie z piętrzącym się zadłużeniem. Jak krok po kroku przebiega upadłość osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej? Kompendium informacji w poniższym artykule! 

Read More
03
Paź

Z dniem 2 września 2021 r. doszło do uprawomocnienia się postanowienia Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku w przedmiocie zatwierdzenia układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym prowadzonym wobec spółki Contractors Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

Read More
06
Wrz

Prowadzimy uproszczone postępowanie restrukturyzacyjne głównie na terenie Gdańska, Gdyni, a także Warszawy. Wśród naszych klientów występują również firmy mające siedziby w pozostałych częściach Polski. Pod nadzorem doradcy restrukturyzacyjnego Filipa Kozika prowadzone były, i wciąż są, postępowania wobec dłużników działających w branży budowlanej, przemysłowej, marketingowej, transportowej oraz medycznej. 

Read More
12
Gru

Artykuł doradcy restrukturyzacyjnego Filipa Kozika w dzienniku "Rzeczpospolita"

W dniu 12 grudnia 2019 r. w papierowym i internetowym wydaniu dziennika "Rzeczpospolita" ukazał się artykuł doradcy restrukturyzacyjnego Filipa Kozika na temat tego, kiedy wszczynać postępowanie restrukturyzacyjne.

Read More
03
Gru

Doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik w programie #RZECZoPRAWIE

W dniu 3 grudnia 2019 r. doradca restrukturyzacyjny Filip Kozik był gościem programu #RZECZoPRAWIE emitowanym Rzeczpospolita TV. Tematem dyskusji były zmiany w prawie upadłościowym w 2020 r.

Read More