Kancelaria prawna z biurami w Gdańsku, Gdyni i WarszawiePrawomocne postanowienie o zatwierdzeniu układu

on 03 październik 2021

Z dniem 2 września 2021 r. doszło do uprawomocnienia się postanowienia Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku w przedmiocie zatwierdzenia układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym prowadzonym wobec spółki Contractors Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku.

ZATWIERDZENIE UKŁADU W UPROSZCZONEJ RESTRUKTURYZACJI

Spółka KL Law Polska Sp. z o.o. (licencja doradcy restrukturyzacyjnego Filipa Kozika o nr 1236) pełniła funkcję nadzorcy układu w tzw. uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym prowadzonym wobec spółki Contractors Sp. z o.o. Na skutek oddania przez wszystkich wierzycieli głosów "za" nadzorca układu przyjął układ, a z dniem 2 września 2021 r. doszło do uprawomocnienia się postanowienia Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku w przedmiocie zatwierdzenia układu.

Dzięki sprawnemu przeprowadzeniu uproszczonego postępowania restrukturyzacyjnego i przekonaniu wierzycieli do przyjęcia propozycji układowych, które to podparte zostały wcześniej przygotowanym planem restrukturyzacyjnym, udało się uniknąć negatywnych konsekwencji zaistnienia stanu niewypłacalności. Na chwilę obecną KL Law Polska Sp. z o.o. będzie pełniła funkcję nadzorcy wykonania układu.

---

Kontakt z kancelarią:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

58 380 26 56