Kancelaria prawna z biurami w Gdańsku, Gdyni i Warszawie

Thank you for the quality services you have done for us, not mention the quick and reliable results you have delivered. We are highly satisfied by the services you have offered and we look forward to working with you again.

Issa Zargar, Członek Zarządu Berdy Carpets Sp. z o.o.

Kancelaria KL Law Polska świadczy dla nas usługi z zakresu windykacji oraz prowadzi nasze sprawy odszkodowawcze. Z uwagi na skuteczność kancelarii - jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowego przebiegu współpracy.

Szymon Rogacewicz, właściciel RB Group Szymon Rogacewicz

KL Law Polska świadczy dla nas doraźne usługi prawne, które polegają m.in. na windykacji naszych dłużników. Wykazują się wysoką skutecznością i odpowiednim podejściem do klienta. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do współpracy z ich prawnikami i zachęcamy innych do współpracy.

Paweł Trojanowski, Arena Transport Sp. z o.o.

Mieliśmy okazję współpracować z kancelarią prawną KL Law Polska Sp. z o.o. Poziom merytoryczny prawników kancelarii stoi na wysokim poziomie, w związku z powyższym cenimy sobie wzajemne relacje. Ponadto, zaangażowanie oraz rzetelne podejście do sprawy zasługiwały na szczere wyrazy uznania.

Adrian Schliewe, Klimazbyt Sp. z o.o.

Kancelaria prawna KL Law Polska Sp. z o.o. świadczy stała obsługę prawną na rzecz Habicon Group Sp. z o.o. Sp. k. Prawnicy kancelarii byli naszymi pełnomocnikami przy okazji występowania sporów sądowych, a także doradzali nam w sprawach z zakresu prawa nieruchomości, handlowego oraz pracy. Profesjonalizm prawników KL Law Polska jest godny polecenia.

Błażej Błaszczyk, Prezes Zarządu Habicon Group Sp. z o.o. Sp. k.

Kancelaria KL Law Polska Sp. z o.o. zapewnia dla firmy Infinity Consulting Sp. z o.o. stałą obsługę prawną polegającą na doradztwie, przygotowywaniu umów, pośredniczeniu w transakcjach z naszymi klientami oraz windykacji należności. Ich pomoc i profesjonalizm jest nieoceniony. Mamy do nich pełne zaufanie i w kwestiach prawnych możemy spać spokojnie. Gorąco polecamy zarówno początkującym firmom jak i z większym stażem.

Mateusz Drejka, Prezes Zarządu Infinity Consulting Sp. z o.o.